Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Совиному гнізді Ужгорода було людно

24 вересня 2016 р., 11:41

З нагоди свята

Дня міста.

З нагоди 1123-ої річниці Ужгорода стартував яскравий ярмарок у відреставрованому «Совиному гнізді»

{g}

23 вересня в Ужгороді відбулося офіційне відкриття відреставрованого культурно-історичного центру «Совине гніздо» та урочисті заходи з нагоди проведення дводенної XV Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016». Привітали учасників святкового дійства та перерізали символічну червону стрічку голова керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Серед учасників ярмарку - представники усіх районів Закарпаття, гості із Київської, Харківської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Одеської, Запорізької, Сумської, Полтавської областей, а також з Угорщини, Словаччини та Чехії. Всі вони привезли із собою яскраву презентацію туристичного продукту в асортименті, якими володіють їхні регіони.

Звертаючись до присутніх, голова ОДА Геннадій Москаль наголосив, що приємно відкривати виставку в такому впорядкованому історичному комплексі, яким стало «Совине гніздо». Та додав, що сьогодні у рейтингу Закарпаття обігнало Львівську, Івано-Франківську, Одеську області і нині наш край бажає відвідати кожен третій житель України.

- Завтра до нас приїжджає 40 послів з усіх країн світу, акредитовані в столиці. І це також інтерес до краю. Думаю, що в ці дні багато людей відвідає Ужгород і щось візьме для себе корисне чи то послугою, чи то добрим враженням, - зазначив Геннадій Геннадійович.

{g}

Михайло Рівіс від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто подякував всім гостям за приїзд у наш край і побажав тільки приємних вражень від перебування на Закарпатті, гарного настрою та цікавих ідей.

- Щоб ви знайшли нових друзів, зав’язали нові контакти, і щоб у вас від цього був тільки «хосен». Ця яскрава подія проходить червоною ниткою в житті нашого краю. І це робота не одного дня. Докладено багато зусиль і щодо ремонту доріг до привабливих туристичних об’єктів, стимулювання бізнесу, проведення великої кількості різних фестивалів та промоційних заходів Закарпаття на різних площадках, у т.ч. й закордонних. Сьогоднішня ярмарка також додасть доброго іміджу нашому краю та внесе свою лепту у те, щоб Закарпаття стало ще більш відомим на теренах країни і закордоння, - наголосив М.Рівіс та побажав, щоб закарпатці могли успішно розвивати туризм, добре заробляти в цій галузі, забезпечувати свої сім’ї і не їздити на заробітки за кордон.

Далі керівники області разом із іншими оглянули барвисті, яскраві майданчики учасників, які зустрічали їх хлібом і сіллю, коломийками та подарунками. Після чого запросили всіх бажаючих на майстер-класи із традиційних ремесел та приготування народних страв, а також скуштувати десятки сортів меду, вина тощо.

Після офіційного відкриття «Совиного гнізда» та міжнародної виставки-ярмарку «Тур'євроцентр Закарпаття 2016» очільники Закарпаття - Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та директор ТОВ "Яфар Україна" Олексій Ковтун відкрили гідрант. Цей наземний пожежний гідрант JAFAR спеціально до Дня міста подарували ТОВ "Яфар Україна" спільно з регіональним представником у Закарпатській області – ТОВ «Термотранс». Незабаром в обласному центрі з’являться інші оновлені гідранти, які стануть ще однією окрасою нашого міста.

Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp