Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Іноземні дипломати прибули на Закарпаття

24 вересня 2016 р., 13:22

Керівники краю – іноземним послам: Закарпаттю судилося стати майданчиком для демонстрації європейських цінностей і можливостей

Прибули на Срібну  Землю.

{g}

У суботу, 24 вересня, на Закарпаття прибуло 39 представників іноземного дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні. Біля ОДА їх зустріли хлібом-сіллю перші керівники області та міста Ужгорода, а творчі колективи продемонстрували у фойє народні танці та пісні. Після чого разом із поважними гостями оглянули бізнес-майданчикивиставки-ярмарки «Тур’євроцентр – Закарпаття 2016» та взяли участь в інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Серед поважних дипломатів - посли Алжиру, Білорусії, Бразилії, Грузії, Естонії, Індії, Італії, Китаю, Кореї, Лівану, Литви, Марокко, Мексики, Молдови, Узбекитану, Швеції, Пакистану, Португалії та ін..

У сесійній залі облради - велелюддя. Тут - представники виконавчої та самоврядної влади краю, депутати різних рівнів, дипломати, представники багатьох областей України та сусідніх держав, науковці, митці, громадськість і журналісти.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який побажав усім гостям позитивних емоцій від перебування в нашому краї та гарного відпочинку. А голова облради Михайло Рівіс у своїй промові наголосив, що Закарпаття - наймолодша область у складі України та є європейською.

- Ми з Геннадієм Геннадійовичем використовуємо всі площадки, аби донести, що Закарпаттю судилося стати майданчиком для демонстрації європейських цінностей і можливостей на нашій землі. Ми залучаємо якомога більше інвестицій у наш край. Зараз країна проживає непрості часи. Основна проблема - неприйняття європейського вектору розвитку. Люди, які живуть на сході України, вони не бачили європейських цінностей і стандартів. Наше завдання – показати їх на прикладі Закарпаття. І ми маємо для цього все. Та хочемо будувати наш край завдяки міжнародним інвестиціям, аби люди заробляли на свої сім’ї вдома і не ходили по всіх країнах Європи у пошуках заробітку. Я щиро вдячний, що ви приїхали в наш край, щоб побачити його інвестиційну привабливість і донести її до своїх бізнесменів, які будуть зацікавлені будувати свої заводи і фабрики в нашій області. Ми маємо багато позитивних прикладів успішної діяльності підприємств з іноземним капіталом – «Фішер» , «Ядзакі» та інші, які не мають жодних проблем ні з податковою, ні з владою та почуваються тут комфортно, бо ми створюємо теплий інвестиційний клімат. Так є і, і так буде, - наголосив Михайло Рівіс. На завершення побажав всім міцного здоров’я, успішної роботи та приємного перебування на нашій землі .

Від дипломатичного корпусу виступив Надзвичайний і Поважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв Хабібулаєвич. Після чого директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман провів презентацію інвестиційного потенціалу в туристичній галузі Закарпаття.

Також сьогодні високоповажні гості матимуть змогу ознайомитись з туристичними родзинками Ужгорода та в інших районах Закарпаття.

Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com