Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Міжгірщина: За планом Москаля там візьмуться за дороги наступного року (ФОТО)

6 жовтня 2016 р., 09:41

Ремонтуватимуть

Рятуватимуть від бездоріжжя.


Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в Міжгірський район, щоб розглянути можливості ремонту автодороги, що веде від Майдану до Голятина, Новоселиці, Лісковця та Рекіт. Автодорога загальною протяжністю близько 18 кілометрів, не ремонтувалася понад 20 років (за винятком ямкових ремонтів на окремих відрізках). У результаті асфальтне покриття майже суцільно вкрите ямами, аварійний стан дороги ускладнює рух не тільки приватних автомобілів, а й спецтранспорту – швидкої допомоги, пожежників, правоохоронців… 

Голова ОДА зустрівся з головами сіл і доручив їм якомога швидше підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонт дороги. Як з’ясувалося на місці, деякі сільради вже мають усю необхідну документацію.
– Наступного року ми будемо мати п’ять джерел фінансування ремонту автодоріг, – зазначає Г.Москаль. – Це обласний бюджет, районний бюджет, Державний фонд регіонального розвитку, фінансування Служби автомобільних доріг, а також надходження від перевиконання планових показників Закарпатської митниці ДФС. Після підготовки проектно-кошторисної документації та відповідної експертизи ми подивимося, яким чином можна розподілити фінансування робіт між різними джерелами і зробимо все можливе, щоб у 2017 році дорогу від Майдану до Рекіт повністю відремонтували.
Прес-центр ОДА
студенський 06.10.2016 10:36 IP: 27.235.218.37
Дякуємо за турботу. Головне, щоб не забулося обіцяне. Хочеться ще додати: колись діяла дорога від Рекіт до Студеного через гірський хребет. У зв"язку із будівництвом дороги Студене-Львівська область (село Хащування) варто би відновити і цю ділянку. Крім того, варто завершити спорудження дороги від Верхнього Студеного через залізнодорожну станцію Бесеид до Лавочного. Оце була б мережа для забезпечення розвитку туризму на Верховині, де вже створена нормальна інфраструктура! Бо без транспортного з"єднання із Львівською та Івано-франківською областями мріяти про розвиток цього регіону марно. Ініціюйте спільну поїздку сюди губернаторів цих областей і прийміть спільне позитивне рішення. Оце буде справді стратегічне і історичне рішення для розвитку в тому числі Закарпаття! ЩО СКАЖЕТЕ, ПАНЕ ГЕНАДІЮ МОСКАЛЮ?

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com