Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Кличко виступає за створення в Києві муніципальної поліції

10 жовтня 2016 р., 10:16

На думку мера муніципальна поліція повинна підкорятися суспільству.

Мер Києва Віталій Кличко заявив про необхідність створення муніципальної поліції, яка буде підпорядковуватися городянам і не буде підпорядкована МВС. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу Київ.

"Створення муніципальної поліції - це впровадження світового досвіду. Муніципальна поліція дуже ефективно працює в багатьох країнах світу. Її співробітники наводять лад на вулицях міста, зокрема, займаються дотриманням правопорядку, питаннями неналежного паркування, евакуації автомобілів і штрафами", - зазначив градоначальник.

За словами Кличка, муніципальна поліція повинна підкорятися суспільству, на відміну від кримінальної поліції, яка перебуває у вертикалі МВС.

"І наше завдання зробити так, щоб робота поліції в Києві була ефективною. Суспільство повинно впливати на поліцію, яка повинна професійно і якісно виконувати свої обов'язки, щоб в місті був порядок", - наголосив мер.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com