Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Москаль запросив до інвестицій австрійських підприємців

10 жовтня 2016 р., 18:20

Аби розвивати Закарпаття.

Вклад у деревообробну галузь.

Розвиток торговельно-економічних зв’язків та інвестиційне співробітництво Закарпаття та Австрії обговорили під час зустрічі керівник краю Геннадій Москаль та Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер. Дипломат зустрілася з головою ОДА 10 жовтня в рамках робочого візиту на Закарпаття.
--За обсягами прямих іноземних інвестицій, що надійшли в економіку Закарпаття, Австрія посідає четверте місце. Загалом в області працюють інвестори з сорока восьми країн світу в різних галузях, - повідомив Г. Москаль. – На Закарпатті нині зареєстровано три десятка підприємств австрійського походження, здебільшого в переробній галузі, які успішно діють.
Він також зазначив, що область чекає на інвесторів, зокрема в деревообробній галузі: «В Україні діє заборона на експорт лісу, однак деревину можна переробляти в межах області. Тому закликаю створювати підприємства з переробки лісу і виготовленню продукції з дерева на Закарпатті. Запрошуємо і австрійців».
Пані Посол у розмові зазначила, Євросоюз та Австрія, зокрема вважають, закон про мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді, який нині діє в нашій державі, не відповідає правилам ВТО та положенням Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.
Геннадій Москаль та Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер під час зустрічі також обговорили співпрацю Закарпаття з сусідніми країнами та ситуацію на сході України.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com