Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Понад 47,5 млрд грн – обсяг експортно-імпортних операцій в Закарпатті

19 жовтня 2016 р., 14:08

Протягом 9 місяців 2016 року

За інформацією Закарпатської митниці ДФС, протягом 9 місяців 2016 року в області зріс зовнішньоторговельний обіг на 30,7 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 47,5 млрд грн. Зокрема, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, акредитовані в Закарпатській митниці ДФС експортували 845,7 тис. тонн вантажів на суму 23,1 млрд грн. 

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг експортних операцій збільшився на 26,6 відсотка. Імпорт товарів також збільшився на 35 відсотків, зокрема, в поточному році на територію України ввезено 212,4 тис. тонн вантажів вартістю 24,4 млрд грн. 
В основі товарної структури експортно-імпортних операцій, які найбільше оформлялись протягом січня-вересня 2016 року: 
– експорт: лiсоматерiали оброблені; вугілля деревне; парфуми та туалетна вода, меблі та їх частини; листи для облицювання, листи для фанери; 
– імпорт: апарати електричні телефонні або телеграфні, відеотелефони; нафта або нафтопродукти; машини автоматичного оброблення інформації та їх блоки; магнiтнi або оптичні зчитувальні пристрої; автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей; кузови для транспортних засобів. 

Лідером у експортно-імпортних операціях серед зарубіжних країн, що межують із Закарпаттям, є Угорщина. Обсяг статистичного імпорту та експорту із цією державою становить 25,6 млрд грн, із Словаччиною – 3,1 млрд грн, Польщею – 2,2 млрд грн. Найменший обсяг вищезгаданих операцій – із Румунією, він становить 1,2 млн грн. Загалом у Закарпатській митниці ДФС станом на 1 жовтня цього року взято на облік 3907 осіб, які можуть здійснювати операції з товарами. Активну участь в зовнішньоекономічній діяльності протягом січня-вересня 2016 року взяли 1975 суб’єктів ЗЕД. 

ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com