Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокуратура вимагає розірвати договір оренди з недобросовісним підприємцем

21 жовтня 2016 р., 13:41

А також повернути майно та стягнути заборгованості по орендній платі

Хустська місцева прокуратура звернулася з позовною заявою до Господарського суду Закарпатської області в інтересах держави в особі відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Іршавської районної ради до одного з приватного підприємців про розірвання договору оренди комунального майна, повернення майна та стягнення заборгованості по орендній платі.

Як повідомили в Хустській місцевій прокуратурі, встановлено, що через неналежне виконання орендарем своїх зобов’язань, починаючи з 2015 року виникла заборгованість зі сплати орендної плати за використання комунального майна, яка станом на вересень 2016 року складає близько 20 тис грн.Орендоване приміщення відповідно до вказаного договору оренди є вбудованим нежитловим приміщенням в будівлі КП «Редакція газети «Нове життя» районної ради.Відтак, прокуратура в суді вимагає розірвати договір оренди, повернути майно та стягнути заборгованості по орендній платі.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com