Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпаття приїхав відомий лікар-костоправ

28 жовтня 2016 р., 12:03

Його називають "Лікарем від Бога"

Чоловік наразі у нашому краї.

За дверима його приймальної завжди черги, люди з різних куточків України записуються до нього на прийом за кілька місяців на перед. «Ця людина – лікар від Бога» – не перестають запевняти пацієни, які знаходяться поруч. Він ніколи не робить собі реклами, його самі знаходять люди. Степанов Віктор Володимирович - лікар-тібетської медицини, мануальної терапії і просто травматолог лікує людей з різноманітними хворобами: від нескладних до найважчих.
Більшу частину життя - 39 років - Віктор Володимирович присвятив професійній діяльності. Медичну освіту здобув в Одеському медичному інституті, відтак 3 роки вчився у вищій академії медицини в Ленінграді. Але винятковий дар у лікуванні – це насамперед навчання бабусі Віктора Володимировича 

- Фортуни Василини яка була сильною знахаркою. Саме вона навчила ще юного Віктора Володимировича азам траволікування та костоправства. А вже після навчання, будучи освіченим лікарем пан Віктор поставив всі свої знання на наукову основу.
Відтак 17 років пропрацював у Донецьку, в лікарні імені Калініна, після цього пів року був головним лікарем санаторію в Одесі, та ще 11 років пропрацював головним лікарем санаторію «Альбатрос», звідки успішно пішов на пенсію. З початком професійної діяльності лікар став відомим в усіх куточках України, уже тоді на прийом до Віктора Володимировича записувались в черги тривалістю від 6 до 10 місяців.

Воно й не дивно, адже він може поставити діагноз тим, кому не могли встановити хворобу найдосвідченіші лікарі та поставити на ноги майже безнадійних хворих. За це пан Віктор часто отримував прочухан від влади, яка була категорично проти нетрадиційної медицини.
На сьогодні Віктор Володимирович лікує широкий спектр захворювань, зокрема сколіоз, остеохондроз, нервові хвороби, порушення обміну речовин, вправляє суглоби і хребці, лікує чоловічі і жіночі захворювання і т.д. Запорука успіху в лікуванні – правильне визначення діагнозу хворого, з чим досвідчений лікар завжди справляється навідмінно. Він допоміг стати на ноги не одним, котрі уже зневірилися у медицині.

І сьогодні біля нього 3 пацієнтів, які не перестають дякувати лікарю.
- Звідси після сеансу летиш на крилах, ніби заново на світ народився. Бігаю, ніби мені 15 років. А до того: кожен рух – біль, ходив до лікарів, звертався всюди і ніхто не зміг допомогти, а тут – як рукою зняло, - розповідає не стримуючи радості п. Василь з Великого Бичкова.
Неабияке досягнення Віктора Володимировича – лікування дітей хворих на ДЦП. На його рахунку багато випадків, коли діти з ДЦП починають ходити у 4-5 років, хоч до цього вони не могли навіть ворушити руками чи ногами.
- Мій Дмитрик, дядя Вітічка, вже довше стоїть на ногах, я зробила з ним зарядку і після цього він цілу годину простояв і навіть не нарікав, що йому боляче. Навпаки каже, що в нього нічого не болить, - розповідає не стримуючи емоції мама хворого на ДЦП хлопчика Тетяна, яка прощаючись щиро дякує за допомогу лікарю.
Люди кажуть, що це диво. Однак для Віктора Володимировича - звична справа, робота.
На Тячівщину лікар приїздить декілька років підряд, восени і весною. Уже близько двох тижнів щоденно Віктор Володимирович приймає мешканців Закарпаття в селищі Солотвино. На вихідні лікар буде приймати пацієнтів у приміщенні ресторану «Близниці» в селі Бедевля.
За роки роботи з мешканцями Тячівщини лікар вивчив особливості захворювань краян та виявив окремі закономірності: «Тут майже в кожної людини, у дітей та дорослих, помітні порушення в роботі ендокринної системи, захворювання щитовидної залози». Віктор Володимирович радить кожному використовувати йодовану сіль, приймати настоянку софори японської та морські водорості. А на завершення розмови, щиро бажає всім здоров’я.

Марія Багрій,Tyachiv News


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com