Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Богдан Андріїв потрапив до списку найбагатших мерів України

3 листопада 2016 р., 14:58

Несподівано

Але факт.

Судячи з е-декларацій, найбагатшим мером України є голова Дніпра Борис Філатов.Про це повідомляє BBC.

Сім'я Філатова готівкою тримає 5,1 млн грн і $1,5 млн. Філатов також задекларував колекцію японського мистецтва на 618 експонатів. Все це коштує 163,8 млн грн.У нього є кілька раритетних авто і мотоциклів, а також сім дорогих сучасних автомобілів марок Porsche, Mercedes, Jaguar і Dodge, один з яких коштує понад 5 млн грн. Також у Філатова є вертоліт, п'ять дорогих годинників, у сім'ї десятки ювелірних прикрас вартістю по 80-200 тис. грн кожне. Сім'я також задекларувала дорогі куртки і шуби.Філатов має три квартири, одна з яких на 800 кв. м. А також два будинки, один з яких з господарськими приміщеннями має близько 1,4 тис. кв. м.На другому і третьому місцях - мери Києва і Харкова. Власне, Кличка можна було б вважати найбагатшим, але в декларації він вказав, що позичив третім особам 8,5 млн євро і $741 тис.Також у трійці мерів-багатіїв міг би бути градоначальник Чернігова Владислав Атрошенко, якби теж не позичив грошей третім особам. Серед позиченого - 20 млн грн і $163 тис.

Несподіванкою стало потрапляння в список найбагатших мерів Ужгорода і Полтави.

Богдан Андріїв став мером Ужгорода у 2015 році, а до цього займався бізнесом. У минулому році його сім'я заробила 6,8 млн грн, а в банку вони тримають 21 млн грн. У сім'ї багато об'єктів нерухомості: квартири, будинок і земельні ділянки.

А мер Полтави Олександр Мамай хоч і заробив за минулий рік 244 тис. грн, задекларував велику суму готівкою. Його активи оцінюються майже у 20 млн грн.Найскромнішими виявилися мери Сум, Львова, Тернополя, Херсона та Чернівців. Вони задекларували лише сотні тисяч гривень.Кілька мерів - Івано-Франківська, Черкас, Миколаєва, Краматорська та Сєвєродонецька - не задекларували грошей ні в банках, ні готівкою. Згідно із законом, декларувати потрібно тільки понад 70 тис. грн.Дехто з мерів не має навіть квартири і машини. Наприклад, мер Хмельницького Олександр Симчишин. У нього є тільки недобудований будинок і земельна ділянка. Загалом за 2015 рік він отримав 19,5 тис. грн допомоги по безробіттю і 19 тис. грн по догляду за дитиною.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com