Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Пекарі прогнозують зростання цін на хліб до кінця року

10 листопада 2016 р., 16:40

Хліб подорожчає на 15-18 відсотків, у першу чергу, через зростання вартості борошна.

Ціни на хлібобулочні вироби в Україні можуть зрости на 15-18 відсотків до кінця року через зростання собівартістю продукції, передає УНІАН з посиланням на президента Всеукраїнської асоціації пекарів Володимира Череду.

"Такі сьогодні ринкові реалії, що виробникам хліба необхідно переглядати ціну, і перегляд ціни відбудеться в межах 15-18 відсотків. Ось таким буде зростання цін", - сказав він.За словами Череди, мова йде про ціноутворення на промислових підприємствах, які працюють на загальних умовах оподаткування, входять до складу асоціації та займають близько 40 відсотків на українському ринку хлібобулочних виробів.У першу чергу, за словами експерта, зростання цін на хліб буде викликане подорожчанням борошна, яке є головним інгредієнтом у виготовленні цієї продукції і займає близько 38-43 відсотків у структурі собівартості.Череда зазначив, що зростання цін на хлібобулочні вироби також викликане тим, що більшість елементів, які впливають на собівартість продукції, є валютними складовими.Експерт нагадав, що станом на сьогодні середня ціна житньо-пшеничного хліба по Україні становить 10,56 гривень.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com