Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Учасники проекту "Все Закарпаття читає дітям"

14 листопада 2016 р., 10:48

Гостюватимуть у головної телерадіокомпанії краю

15 листопада, назустріч Всеукраїнському дню працівників радіо, телебачення та зв’язку, в приміщенні обласної філії НТКУ "Закарпатська регіональна дирекція" ("Тиса-1") відбудеться чергова зустріч у рамках проекту "Все Закарпаття читає дітям".Крайовий соціокультурний проект, нагадаємо, стартував цьогоріч у рамках всеукраїнського "Вся Україна читає дітям" – з ініціативи представника Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва на Закарпатті, письменниці Галини Малик і за підтримки управління культури Закарпатської облдержадміністрації.

Метою проекту є пропагування однієї з найкорисніших для дітей (і не лише) звичок – читання – вустами відомих представників різних професій. Цього разу читатиме телевізійник, ба більше – людина, яку сміливо можна назвати обличчям закарпатського телебачення!

Слухачами ж стануть майже 70 ужгородських школярів. Окрім знайомства з проектом і його представниками, традиційної читальної частини, на дітей також чекають книжкові подарунки та сувеніри від управління культури, а ще – пізнавальна екскурсія до студій і музею телерадіокомпанії.

Початок об 11.00.
Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com