Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Студентам УжНУ про правила дорожнього руху розповідали (ФОТО)

17 листопада 2016 р., 11:42

Розповідали фахівці

Про важливе.

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху ГУНП в Закарпатській області та головний спеціаліст регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області провели лекцію для 700 студентів УжНУ з вивчення Правил дорожнього руху В рамках Тижня безпеки дорожнього ружу поліцейські разом із спеціалістом регіонального сервісного центру провели лекцію з вивчення Правил дорожнього руху. 

 

Захід відбувався на базі Ужгородського національного університету, під час якого були охоплені всі факультету першого курсу. В цілому в заході взяли участь 700 студентів. Під час спілкування старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху, Лідія Мацецка, звернула увагу на те, що перебуваючи в ролі пасажира, пішохода, водія, ми всі являємося учасниками дорожнього руху. Тому нашими діями можна завдати шкоди, а інколи – врятувати життя.Для того, щоб присутні зрозуміли усю серйозність сказаного, їм були наведені приклади із життєвих ситуацій на дорозі. Інспектор відділу безпеки дорожнього руху Анатолій Довгомеля, розповів присутнім про статистику ДТП, штрафні санкції за порушення ПДР, а також зазначив, що тільки спільними зусиллями учасників дорожнього руху цю статистику можна знизити. Обов’язковою темою обговорення стало навчання в автошколах, яку чітко роз’яснив головний спеціаліст регіонального сервісного центру Сергій Славич. Він розповів, з якого віку можна отримати посвідчення на право керування мотоциклами та автомобілями. Розповів про важливість добросовісного навчання в автошколі, адже від практики та теорії майбутнього водія, залежить його здоров’я та здоров’я інших учасників дорожнього руху. На завершення заходу, для студентів були продемонстровані відео-ролики, з прикладами ДТП через перевищення швидкості водіями, а також відео зі зазначеними порушення Правил дорожнього руху, які найчастіше трапляються.
Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com