Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді говоритимуть про народну Конституцію

22 листопада 2016 р., 15:30

Під час Регіонального Форуму

Прес-служба КоаліЦього четверга, 24 листопада, в Ужгороді відбудеться п’ятий Регіональний Форум під назвою «Новий Суспільний Договір – Незалежність – Справедливість – Довіра». Захід організований Коаліцією громадянського суспільства «Народна Конституція».

Як зазначають організатори, метою Форуму є ознайомлення громадськості з ключовими питаннями та принципами широкого неполітичного процесу створення Нового суспільного договору (Конституції), що є необхідним інструментом для виведення нашої країни із глибокої та всеохопної кризи.

Експерти з конституційного права, політологи, громадські діячі, представники громадських організацій, які входять до складу Коаліції, обговорять наступні питання:

· Вплив глибокої кризи на життя кожного українця.

· Новий Суспільний договір – єдиний мирний шлях виходу із кризи.

· Інституціональні та економічні інструменти для досягнення гідного життя.

Спікерами Форуму виступлять Олександр Кочетков, Олена Палюх, Володимир Полочанінов, Олексій Толкачов. Також участь в обговоренні візьмуть представники бізнес-еліт Закарпаття, експерти з конституційного права, громадські діячі.

Запрошуються представники ЗМІ.

24 листопада о 12:00, м. Ужгород, готель «Прага» (вул. Верховинська, 38) конференц-зал «Влтава».

Вхід вільний. Прес-служба Коаліції

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com