Закарпатські спортсмени зайняли призові місця на всеукраїнських змаганнях (Фото)

30 листопада 2016 р., 12:10

З Шотокан карате-до

У Харкові пройшов Кубок України з карате (версія JKS).Змагання організовані Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією карате.

Змагання зібрали 360 кращих спортсменів із 14 регіонів і були включені до обласних календарних планів проведення змагань у регіонах. Закарпатську область у цих відповідальних змаганнях представив Мукачівський клуб карате "Сінай", на чолі з тренером вищоі категоріі, майстром спорту України – Романом Маслиган.

Наші спортсмени стали переможцями у розділі командного куміте у категоріі 12-13 років: Гонак Максим, Смочко Максим.

2 місце серед дівчат 12-13 років у категоріях особистого та командного куміте стала Фабрицій Софія. Єгоров Сергій завоював бронзу в особистих змаганнях у категоріі 16-17 років. Гонак Ольга,Смочко Ліна,Фабрицій Софія зайняли 3 м в командних змаганнях.

{g}

Наразі спортсмени починають підготовку до атестаційних іспитів і відбору до Чемпіонату Європи 2017, що пройде у Сербії.