Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Добродії з Норвегії влаштували святковий обід для закарпатців з особливими потребами (ФОТО)

11 грудня 2016 р., 14:41

Такі зустрічі вже стали доброю традицією.

У п’ятницю, 9 грудня делегація благодійників з Норвегії знову приїхала в Україну, аби взяти участь у низьці проектів. Одним із заходів, який організували закордонні друзі, став святковий обід для людей з особливими потребами у Закарпатському обласному благодійному фонді «Дім Милосердя».

{g}

Мета таких зустрічей – змога особливих людей проводити спільне дозвілля, спілкуватися між собою. Також благодійники вже традиційно дарують друзям святковий настрій тв. Віру в добро. Зустріч відкрила голова Товариства інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» Василина Марко.

Жінка закликала всіх присутніх до передобідньої молитви. Молилися українською та словацькою мовами. Після смачного обіду слово взяв один з норвезьких добродіїв пан Івор. Чоловік висловив всім вдячність і нагадав про важливість прийдешнього Різдва, а також повідав про важливість Бога в серці кожного. Василина Марко ж, у свою, чергу, подарувала пану Івору статуетку ангела, і додала, що колекціонує їх та завжди дарує друзям.

Також під час заходу привітали з Днем народження одного з членів Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Віктора Негрю. Хлопцю заспівали пісні, серед яких була і «Многая літ», а також – декламували вірш, присвятивши імениннику та його матусі.

Окрім того, талановитий закарпатець з особливими потребами Віктор Базько, виконав віночок українських мелодій на блок-флейті, заспівав кілька пісень під власний гітарний акомпанемент, а також представив присутнім авторську поезію про життя.

Вікторія Лисюк
, «Час Закарпаття»
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com