Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді говорили про проект житлового комплексу для учасників АТО

12 грудня 2016 р., 18:15

Під час громадських слухань

Громадські слухання з обговорення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Загорська, Мінська, Тютюнова для розміщення індивідуальної малоповерхової житлової забудови садибного типу для учасників АТО пройшли сьогодні за участі, в тому числі, міського голови Богдана Андріїва у великій залі Ужгородської міської ради.

Головний архітектор міста Олег Боршовський та представник проектної організації – Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто» роз’яснили учасникам бойових дій, які прийшли на зібрання, особливості проекту.

Зокрема, у липні цього року на сесії міської ради надали дозвіл на розробку детального плану цієї території, її розмір – 16 гектарів, наразі там знаходяться старі сади і немає ніякої забудови. Ця територія перебуває у державній власності. На ній проектом передбачається 170 ділянок під індивідуальну житлову забудову, а також території для розміщення об'єктів соціальної та громадської інфраструктури.

Начальник відділу землекористування міськради Олександр Чепкий розповів про подальшу процедуру щодо цих ділянок. Так, проект детального плану буде поданий на розгляд виконкому для затвердження, далі ділянки будуть надавати учасникам АТО. Прийматиме рішення Держгеокадастр області, бо ця ділянка належить до державної власності, а не міської.
Загалом оформлення права власності вже безпосередньо кожній людині займає близько трьох місяців.

Власне зауважень щодо представленого проекту детального плану території, обмеженої вулицями Загорська, Мінська, Тютюнова, не було, за його схвалення проголосували одностайно.

За словами Олега Боршовського, на черзі - проведення громадських слухань щодо проектів детальних планів наступних територій. Уже ближчим часом буде проведено містобудівну раду. яка розгляне пропоновані зміни до детального плану щодо забудови в районі вулиці Саксаганського, де заплановано виділення земельних ділянок для воїнів-афганців.

{g}

Владимир 12.12.2016 19:35 IP: 14.172.241.91
Даже Украинское общество хочет изолировать атошников,нафига же людей травмировать присутствием аморальных и психически неуравновешеных преступников

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp