Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Місцеві бюджети Закарпаття отримали майже 204 мільйони гривень

12 грудня 2016 р., 14:35

Від землекористувачів

Ця сума плати за землю надійшла до місцевих скарбничок Закарпатської області від землекористувачів та власників землі впродовж січня-листопада 2016 року, що на 88,5 млн грн більше аналогічного періоду минулого року. Наразі земельний податок посідає четверте місце в наповненні місцевих бюджетів.

У фіскальному відомстві Закарпаття зазначають, що такі показники надходжень до бюджету досягнуті завдяки застосуванню ефективних методів адміністрування податкових платежів, впровадженню цивілізованих механізмів роботи служби, вдосконаленню сервісного обслуговування представників бізнесу та сумлінному виконанню платниками своїх обов’язків перед державою.

Звичайно, власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі з числа юридичних осіб сплатили більш вагому частку податку – понад 167,3 млн грн. Платники плати за землю – фізичні особи з початку цього року, виявились не менш активними і сумлінними та спрямували до місцевих скарбниць більше 36,4 млн грн.

Працівники органів ДФС нагадують, порядок обчислення плати за землю та строк її сплати регулюється розділом ХІІІ Податкового кодексу України. ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com