Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді розкажуть про нові можливості для розвитку вітчизняного малого та середнього підприємництва»

13 грудня 2016 р., 11:23

Вже у четвер

15 грудня в м. Ужгород, за підтримки Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та Закарпатського регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC), пройде унікальна подія–обласна інформаційно-практична конференція «Всеукраїнська електронна платформа UP.me – нові можливості для розвитку вітчизняного малого та середнього підприємництва».
Мета конференції – презентувати переваги єдиної національної електронної платформи для взаємодії держави, бізнесу та суспільства.
В рамках Конференції пройдуть виступи та дискусії за участю очільників області, представників місцевої влади, керівників громадських організацій, науковців, керівників вищих навчальних закладів, представників бізнесу.
Питання до розгляду:
1. Основні світові тенденції розвитку цифрових технологій. Роль та місце єдиних, національних електронних платформ у світі.
2. Всеукраїнська електронна платформа UP.me – ефективний інструмент для розвитку вітчизняного малого і середнього підприємництва.
3. Роль та місце державних структур, бізнесу, навчальних та наукових закладів, громадських організацій та профспілкових об’єднань у формуванні та розвитку Всеукраїнської електронної платформи UP.me.
4. Першочергові заходи щодо впровадження Всеукраїнської електронної платформи UP.me в регіоні.
Конференція проводиться за сприянням ТОВ “АП.МІ". Участь у конференції безкоштовна.
Місце проведення: м. Ужгород, Закарпатська обласна державна адміністрація, пл. Народна, 4.
Час роботи конференції: з 10-00 до 11-30. Початок реєстрації: о 09:00.
Додаткова інформація для представників ЗМІ за тел.: (050) 677 94 70, Мороз Віталій Романович, Виконавчий директор регіонального представництва ICC Ukraine у Закарпатській області.
Будемо раді бачити Вас серед учасників конференції!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com