Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Цьогоріч Закарпатська облрада активно працювала (Інфографіка)

19 грудня 2016 р., 09:10

Йдеться про кількісне співвідношення ухвалених рішень

Народні обранці люблять протирати штанці, – так можна сказати майже про будь-яких депутатів різних владних рівнів. Однак, на Закарпатті порахували, що цього року обласна рада, у порівнянні з попереднім складом, активно працювала. Йдеться про кількісне співвідношення ухвалених рішень, що, звичайно, не є якісним показником роботи, як би числовий відрив не вражав.

Загалом, як зазначається у звіті голови Закарпатської облради Михайла Рівіса, за рік депутати обласної ради сьомого скликання за 12 пленарних засідань прийняли 533 рішення. Це у півтори рази більше, ніж за такий же період минулого року та уже складає майже 40% від загальної кількості усіх рішень, прийнятих попередниками протягом 2010-2015 років.

Закарпатська облрада прийняла на 57% більше рішень, ніж попередники за такий же період (йдеться тільки про кількісний показник, аналіз якості цих рішень - більш серйозна тема). Профільні комісії за рік провели 79 засідань. Загалом облрада за цей період схвалила 46 різних галузевих програм.

Детальніше – в інфографіці.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com