Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Воловеччині відкриють сучасний еколого-натуралістичний центр для дітей

21 грудня 2016 р., 10:41

У середу (21.12) в селі Нижні Ворота Воловецького району за участі керівництва області відбудеться відкриття філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка”.

На базі позашкільного навчального закладу екологічного напряму створено умови для цілорічного оздоровлення та відпочинку дітей. Упродовж однієї зміни тут може одночасно перебувати до 70 дітей, навчання яких буде організовано в одній із шкіл села. В «Арніці» учні матимуть можливість поглиблено вивчати природничі дисципліни, проводити дослідження, займатися природоохоронною діяльністю тощо.
Довідково: Проект почали втілювати в життя ще в 2010 році, реконструкція будівлі тривала з 2011-го року, однак у 2014-му, у зв’язку з військовими діями на Донбасі та відсутністю фінансів, роботи були припинені. Їх вдалося відновити за ініціативою Геннадія Москаля тільки на початку 2016-го року. Необхідні кошти виділили з обласного бюджету.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com