Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Де на Закарпатті не прийняли бюджет?

26 грудня 2016 р., 12:30

На наступний рік

Закарпатська область загалом нараховує 345 місцевих бюджетів, які входять до зведеного бюджету України. Усі місцеві бюджети на наступний, 2017-й рік мають бути прийняті до 25 грудня – такі вимоги Бюджетного кодексу України.

– Станом на понеділок (26.12) бюджет на наступний рік прийняла і обласна рада, і всі райони, міста, селищні та сільські ради Закарпаття за винятком п’яти, – зазначає Геннадій Москаль. – Називаю їх поіменно: новостворена Полянська об’єднана територіальна громада (ОТГ), с.Підвиноградів (Виноградівський район), с.Голубине (Свалявський район), с.Липча (Хустський район) та с.Завидово (Мукачівський район). Голубине та Полянська ОТГ збирають бюджетні сесії завтра, 27 грудня, і є надія, що Новий рік вони зустрінуть із прийнятими бюджетами. А Підвиноградів, Липча і Завидово всупереч вимогам бюджетного законодавства бюджетні сесії не збирали і дату їх проведення не визначили. Хочу нагадати, що Завидово – це рідне село братів Балог, а депутатський склад сільради повністю ними контролюється. На останній сесії обласної ради сімейна фракція Балог «ЄЦ» намагалася завалити прийняття обласного бюджету, однак безуспішно. Очевидно, від злості й безсилля Балоги вирішили відігратися на своєму рідному селі, а той факт, що мешканці Завидова від цього тільки програють, їх не обходить.

Схожі новини

Студентам профтехучилищ краю доведеться затягнути паски
Видатки місцевих бюджетів на Закарпатті за місяць склали 497,2 мільйона
Як бюджетна комісія на Закарпатті засідала (ФОТО)
Мукачево: Фізичні особи збільшили надходження до бюджету
Закарпатські обранці розглянуть бюджетне питання
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 1 млн 448 тис. грн туристичного збору
У децентралізаційному процесі зворотнього шляху не буде!» – наголошували учасники Регіональної платформи з бюджетних питань (ФОТО)
Темпи росту надходжень до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб та платі за землю на Закарпатті значно вищі
1 мільйон з обласного бюджету витратять на полігони з утилізації сміття та 241 млн грн – на утримання доріг краю
Усі закарпатські об’єднані територіальні громади перевиконали заплановані показники бюджету

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com