Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді провели виставку проекту "Військово-польовий арт" (Фото)

17 січня 2017 р., 10:30

Наступна буде в Івано-Франківську

Завершення роботи пересувної виставки проекту "Військово-польовий арт" у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту видалось не менш урочистим, аніж відкриття.

Підбити підсумки гостювання в Ужгороді цієї унікальної експозиції нині завітали представники обласної влади та силових структур, творці й шанувальники прекрасного. Кожен із щирим захватом відгукнувся як про злободенну та водночас філософську ідею проекту, так і про її мистецьке втілення.

Нагадаємо, що експонати виставки – це військові атрибути, привезені бійцем добровольчого батальйону спеціального призначення "Золоті ворота" Павлом Ротарем із зони АТО та перетворені митцями на оригінальні арт-об’єкти з символами, які гуртують Україну та вирізняють її в світі. Мета – продемонструвати, що невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло.

Як зауважив організатор проекту, ужгородська виставка – вже тринадцята і поки найкраща з усіх, що були досі. По-перше, впродовж місяця експонування її відвідали тисячі мешканців та гостей Закарпаття, чимало з них залишили вдячні, часом і дуже зворушливі дописи в книзі відгуків. Окрім того, Закарпаття – єдина область, де відбулась не тільки презентація виставки, а й обговорення з нагоди її закриття. Все це, за словами Павла Ротара, дуже цінно, позаяк додає певності, що проект цікавий і потрібний.

{g}

Над експонатами працювали понад 70 митців із різних областей. Приємно, що до них приєднались і закарпатські – голова обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Людмила Губаль доповнила збірку трьома авторськими етно-торбинками. Також стало відомо, що інша відома ужгородська майстриня Ганна Бойко вже працює і над іконописним твором на тлі військового артефакту.
Управління культури Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com