Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачівські амбулаторії зможуть приймати аналізи

19 січня 2017 р., 11:50

З цього року

З 2017 року пацієнти, які відвідують амбулаторії сімейного типу будуть мати змогу здавати аналізи на базі цих закладів. Також для амбулаторій й надалі закуплятимуть нове обладнання, – про такі плани роботи розповів Євген Мешко, керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги.

«На стадії опрацювання й пропозиція щодо облаштування амбулаторії в місці компактного проживання ромів. «Минулоріч вже організували медичний пункт, де три рази на тиждень фахівці приймали ромське населення, але бачимо, що доцільно створити і амбулаторію», – каже керівник Центру.

Наразі до структури Центру, який працює з квітня минулого року, входить 10 лабораторій. Минулоріч в кожен заклад коштом бюджету закуплено електрокардіографи, дитячі ваги, ростоміри, оснащено кожного сімейного лікаря глюкометром, тож зараз кожен пацієнт за лічені хвилини має змогу виміряти рівень цукру в крові.

«Нам вдалося організувати проведення щеплення для населення. Також в наявності є тести для виявлення наркотичних речовин в організмі. Якщо в батьків є підозра, що їх діти вживають наркотики – вони можуть провести тестування на базі лабораторій», – зазначає Євген Мешко.

Також керівник Центру нагадує, що на прийом до амбулаторій можна записуватися за телефоном – це дозволяє зменшити черги до лікарів.Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com