Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Обдаровані закарпатці можуть отримати Грант Президента України

19 січня 2017 р., 15:50

Оголошено прийом документів

На виконання Указу Президента України від 02.08.2000 № 945 „Про гранти Президента України для обдарованої молоді” та відповідного Положення Міністерство молоді та спорту України проводить у 2017 році конкурс на здобуття грантів Президента України.

Гранти Президента України для обдарованої молоді - це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарних сферах.

Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років. Матеріали на отримання гранту подаються до 24 лютого 2017 року до управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою: управління молоді та спорту облдержадміністрації пл. Народна, 4, каб. 613, тел.: (0312) 61 62 55.

Вимоги до оформлення документів викладено на офіційному сайті Державної служби молоді та спорту України (dsmsu.gov.ua) у розділі "Молодь", підрозділ "Гранти Президента України для обдарованої молоді".


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com