Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Завтра стартує навчальна школа для студентів медфаку УжНУ

19 січня 2017 р., 18:10

З 20-го січня

В Ужгороді розпочнеться навчально-зимова школа «Нові виклики у медицині: мікробом людини, превентивна, прогностична та персоніфікована медицина».

Триватиме навчання упродовж трьох днів на базі УжНУ та збере студентів-медиків з різних вишів країни.

Ініціювали всеукраїнський захід студенти-медики УжНУ з метою представити майбутнім спеціалістам нові напрямки у сучасній медицині. Для цього запросили фахівців з України та закордону. У рамках Школи передбачено і практичні заняття.

Серед тем, які розглянуть під час навчання студенти, - дослідження мікробіому людини і їх значення для щоденної практики сімейного лікаря; виділення ДНК та РНК різними тест системами; золотий стандарт у визначенні аутоімунних хвороб (непряма імунофлуоресценція), епігенетика та біоінформатика в сучасних медичних дослідженнях превентивна, прогностична, персоналізована і доказова медицина та багато інших.

Для учасників Школи презентують міжнародні проекти та конкурси для медичної галузі, конкурси з різних дотичних напрямків.

Початок першого дня Школи о 10.20 у приміщенні ректорату УжНУ.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com