Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття вступить до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»

24 січня 2017 р., 10:00

Це сприятиме розвитку громад, підвищенню ефективності транскор-донної співпраці та залученню додаткових коштів для розвитку регіону.

Так, на розгляд депутатів Закарпатської обласної ради виноситься проект рішення Закарпатської обласної ради «Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна». Даний документ обласні обранці розглядатимуть під час шостої сесії, яка запланована у лютому місяці п.р. Проект рішення завчасно оприлюднено на сайті облради за цим посиланням: http://zakarpat-rada.gov.ua/category/proekty-rishennya/
 Як йдеться у пояснювальній записці, проект рішення розроблено у відповідь на пропозицію Львівської обласної ради щодо вступу Закарпатської обласної ради до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Метою прийняття цього рішення є вирішення проблем розвитку гірського регіону Західної України та створення ефективного механізму покращення соціально-економічної ситуації цього регіону, об’єднання зусиль чотирьох областей, що входять до Міжрегіональної Асоціації «Карпатський Єврорегіон»; створення сприятливого економічного, соціального та інвестиційного клімату на території Українських Карпат; сприяння формуванню ефективної і цілеспрямованої державної і європейської політики, яка дозволить трактувати Карпати як цілісну екологічну, економічну та гуманітарну систему.

На цей час Асоціація налічує 72 члени – органи місцевого самоврядування та їх обʼєднання Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей. Членами Асоціації є Львівська та Івано-Франківська обласні ради. Серед членів Асоціації із Закарпатської області є Великоберезнянська, Воловецька, Перечинська, Свалявська та Рахівська районні ради.

Планом роботи Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» на 2017 рік передбачено напрямки співпраці органів місцевого самоврядування. Це, зокрема: розробка проектів транскордонного співробітництва та надання консультацій з питань підготовки транскордонних проектів зацікавленим інституціям; підготовка проектів нормативних документів з питань розвитку транскордонного співробітництва в Україні та розвитку гірських територій; проведення навчань з підготовки проектів; консультативна діяльність з питань стратегічного планування та розвитку громад, особливо у контексті обʼєднання; стратегічне планування розвитку територій Карпатського Єврорегіону.

Прийняття рішення «Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» сприятиме розвитку громад, підвищенню ефективності транскордонної співпраці та залученню додаткових коштів для розвитку регіону.


Прес-служба Закарпатської облради

Схожі новини

Рівіс: Ефективне управління об’єктами спільної власності громад краю - запорука матеріальної та фінансової спроможності органу місцевого самоврядування
Три ромські громади створили органи самоорганізації
Закарпатці не стоять осторонь проблеми торгівлі людськими органами
Державних службовців Закарпаття примусять бути прозорими та відкритими
Спільна заява закарпатських правоохоронців та активістів
З 1 жовтня держоргани не матимуть права вимагати довідки та документи від громадян
Уряд вирішив обмежити права місцевого самоврядування. Асоціація міст України проти такого рішення
Які перспективи чекають на Закарпаття у контексті децентралізації
Що закарпатців цікавить окрім реформування місцевого самоврядування?
Закарпатські школярі обрали президента обласного учнівського парламенту (ФОТО)

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com