Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як упорядковують відремонтоване відділення у дитячій лікарні (Фото)

8 лютого 2017 р., 09:10

В Ужгороді

Секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко та депутат Олеся Афанасьєва, які сьогодні брали участь у передачі Ужгородській міській дитячій лікарні високоточного мікроскопу зі всесвітньовідомою «цейсівською» оптикою від представників Пріорату Закарпаття Ордену Госпітальєрів Св. Іоанна Ієрусалимського, Лицарів Мальти, оглянули також, як упорядковують відремонтоване відділення захворювань органів дихання (третій поверх). 

У 2016-му на оновлення відділення кошти виділили із субвенції з державного бюджету та частково з міського бюджету.

Головний лікар закладу Ігор Рошко провів невеличку «екскурсію», розповів про численні нововведення, які вже незабаром діятимуть у цьому відділенні. 

Зокрема, вперше стіни в зоні досяжності дітей покриті спеціальним лаком, що дозволить їх мити і підтримувати тривалий час у чистоті. Кожна палата оснащена новими світильниками, а також лампами приглушеного нічного освітлення. Встановлено вже у кожній палаті і бактерицидні лампи, а коли безпосередньо проводитиметься кварцування, про це попереджатиме застережний світловий напис, адже такі промені шкідливі для зору. 

{g}

Нова вся сантехніка, душова кабіна для персоналу, вперше облаштована протипожежна сигналізація – все це для зручностей, комфорту та безпеки і маленьких пацієнтів, і працівників закладу. На цей рік у програмі соціально-економічного розвитку передбачено також ремонт на 2 поверсі міської дитячої лікарні, у відділенні раннього дитинства.
Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp