Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті стартує благодійна акція

14 лютого 2017 р., 12:11

Цього року "Серце до серця" допоможе дітям з вадами зору

В Ужгородському прес-клубі оголосили про старт акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – «Врятуй життя дитини», а також презентували реанімаційне медичне обладнання для обласної дитячої лікарні, кошти на яке збирали торік. Цього разу збиратимуть допомогу для лікування діток з вадами зору, а таких на Закарпатті – кожна десята дитина.

У ході акції волонтери збирали кошти під час масових заходів, були розміщені спеціальні скриньки для внесків і у медичних та освітніх установах, вищих навчальних та торгівельних закладах, кошти перераховувалися трудовими колективами лікувально-профілактичних закладів, облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, обласних установ та організацій тощо.

За результатами проведення благодійної акції торік в області було зібрано 309 538,66 тисяч гривень. На зібрані в області кошти закуплено і передано Обласній дитячій лікарні м. Мукачево реанімаційне обладнання: монітор пацієнта ЮМ-300-15 (базова конфігурація) – 1 шт.; монітор пацієнта ЮМ-300-10 (базова конфігурація) – 2 шт.; перфузор Компакт. Шприцевий інфузійний насос – 1 шт; шприц Перфузор 50 мл. з голкою для забору медикаментів – 258 шт.

Як розповіла заступник голови правління ВБФ “Серце до серця», обласний представник фонду у Закарпатській області Яна Сидор, цього року за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів у період з 9 березня по 9 квітня проходитиме ХIІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Цього року Всеукраїнський благодійний фонд збиратиме кошти для дітей з вадами зору. Всі зібрані кошти в межах області буде витрачено на закупівлю медичного обладнання в офтальмологічне відділення Обласної дитячої лікарні.

В рамках акцій по всій Україні пройде марафон «Біжу заради здоров’я дітей», також організується «Містечко добрих сердець» на підтримку дітей з вадами зору. Крім того, у фінал акцій триватиме масовий збір коштів у всіх містах Закарпаття. Організаційною та волонтерською роботою зазвичай займаються закарпатські студенти. Тут співпрацю забезпечує Студентська рада Закарпатської області.

Євген Жупан, головний лікар Закарпатської обласної дитячої лікарні м. Мукачево подякував за допомогу благодійному фонду та усім, хто долучається до акції. За його словами, придбане обладнання буде працювати у відділеннях інтенсивної реанімації, де лікуються найскладніші випадки у важкохворих дітей, допомагатиме стежити за їх основними життєвими показниками.

Довідка:

Всеукраїнський благодійний фонд «Серця до Серця» - благодійна організація www.sercedoserca.com.ua, заснована у 2006 році за прототипом благодійного фонду «Великий оркестр святкової допомоги» www.wosp.org.pl, який понад 20 років успішно функціонує у Польщі.

Місія Фонду – допомога маленьким українцям шляхом надання їм в користування медичного обладнання, поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів України; розвиток волонтерського руху, виховання молоді у дусі небайдужості, відповідальності за своє оточення та майбутнє, сприяння набуття ними міжнародного досвіду та активної громадської позиції.

Діяльність Фонду реалізується шляхом збору благодійних коштів під час всеукраїнської щорічної акції. Акція, тривалістю 3 тижні, проходить одночасно у всіх містах України. 100% зібраних коштів йдуть на закупку медичного обладнання, попередньо визначеного лікарською радою. Лікарська рада складається із обласних профільних лікарів та збирається раз на рік для визначення обладнання згідно потреб кожної області.

Одним із проектів ВБФ «Серце до серця» є щорічний музичний фестиваль Woodstock Ukraine www.woodstock.in.ua.

{g}

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com