Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Порошенко здійснив низку важливих призначень у СБУ

14 лютого 2017 р., 19:01

Глава держави змінив керівників управлінь спецслужби в п’ятьох областях

Президент України Петро Порошенко призначив начальником департаменту контррозвідки Служби безпеки України Олексія Петрова і змінив начальників управлінь СБУ в Херсонській, Сумській Миколаївській, Тернопільській та Запорізькій областях. Відповідний указ оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

Згідно з указом, начальником Департаменту контррозвідки СБУ став Олексій Петров, а начальником Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ призначено Олександра Климчука. Також президент призначив начальником Департаменту захисту національної державності СБУ Віктора Кононенка.

Крім того, начальником Управління СБУ в Херсонській області буде Данило Доценко, а спецслужбу в Сумській області очолить Владислав Косинський. На Миколаївщині очільником СБУ стане Олексій Лях, на Тернопільщині – Віталій Найда, а начальником Управління СБУ в Запорізькій області призначено Олександра Хилька.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com