Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Майже 650 учасників АТО отримали ділянку землі

16 лютого 2017 р., 15:31

У Мукачеві

За останні три місяці в місті учасники АТО отримали можливість оформити у власність 646 земельних ділянок загальною площею понад 40 гектарів. На засіданні сесій військовослужбовцям надали дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків. 

Наразі військовослужбовці на основі виданих дозвільних документів оформляють право власності. Ініціював такі рішення міський голова Андрій Балога. Йдеться про земельні ділянки в районі вулиці Франка Івана-бічна та в районі вулиці Берегівська-бічна.

«Процес виділення землі проходив відкрито – самі учасники АТО через свою спілку контролювали весь процес. Кожен з них отримає ділянку розміром шість сотин. Наразі військовослужбовці активно користуються наданим правом і оформляють право власності. Влада міста й надалі опікуватиметься захисниками нашої країни», - зазначає перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів.
Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp