Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді говорили про успішний бізнес (Фото)

19 лютого 2017 р., 16:45

Дискутували у "Совиному гнізді"

Чи можливий успіх бізнесу без успішного міста? Відповідь на це питання шукають сьогодні в Ужгороді: тут у "Совиному гнізді" триває стратегічна сесія з розвитку міста. Ініціатором та організатором заходу є Інститут міста Ужгород, спільно з КП «Уж Фест» та Ужгородською міською радою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Богдан Андріїв, який, зокрема, зауважив: не може бути успішним місто без успішного бізнесу і навпаки. Це речі взаємопов'язані. І не потрібно чекати, що хтось приїде і наведе нам порядок: починати кожен повинен із себе. Якщо ми це не змінимо – ніхто цього не змінить. Міська влада відкрита до діалогу, готова до критики – конструктивної, щоб спільно виробити стратегію розвитку Ужгорода.

Богдан Євстафійович подякував організаторам, учасникам – а серед них науковці, представники бізнесу, працівники міської ради, громадські діячі, активні ужгородці, які, попри вихідний, знайшли час і прийшли обговорити важливі для міста питання.

Модерує захід Тетяна Бойко, директор Агенції стратегічних комунікацій «Prime media» та прес-центру «Експертна думка». За її словами, кожен повинен спробувати знайти для себе відповідь на питання, що таке стратегія розвитку міста, якими повинні бути підходи до неї.

Зараз учасники сесії працюють у групах, згодом узагальнять всі пропозиції. Усі, хто бажає долучитися до дискусії, можуть підходити у "Совине гніздо" – учасники стратегічної сесії розраховують працювати ще кілька годин.

{g}
Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com