Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатська область розмістила бюджетні гроші на депозит у ПриватБанку

23 лютого 2017 р., 12:51

Цього року

Закарпатська ОДА у 2017 році розмістила депозит тимчасово вільних коштів бюджету області в одному із більших державних українських банків - ПриватБанку.

Таке рішення було прийняте конкурсною комісією під головуванням. Участь у конкурсі взяли три державні банки, однак бюджетна комісія ОДА підтримала пропозицію розмістити гроші на депозитних рахунках ПриватБанку.

Як зазначили в обласній державній адміністрації, це хороший спосіб примножити вільні кошти обласного бюджету.

“Міністерство фінансів України та Національний банк України підтвердили, що ПАТ КБ «ПриватБанк» відповідає вимогам і критеріям визначеним Постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.11 №6 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладених (депозитних) рахунках у банках”. Тож враховуючи те, що ПАТ КБ «ПриватБанк» запропонував найвищу ставку серед претендентів, його було визначено переможцем із розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2017 році”, - зазначив директор ПриватБанку на Закарпатті Андрій Якимів.

Як повідомили в банку, згідно з умовами конкурсу, ПриватБанк забезпечить вигідне і надійне розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів Закарпатської обласної державної адміністрації в обсязі, визначеному самою адміністрацією.

На сьогоднішній день на Закарпатті обслуговуються близько 50 тис. зарплатних карт. В області працюють 69 відділень ПриватБанку (з них – 3 зони VIP-обслуговування), 173 банкомати та 272 термінали самообслуговування. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку pb.ua.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com