Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Учасники АТО та їхні діти мають навчатися у вишах безоплатно

11 березня 2017 р., 17:23

Про це депутати проситимут уряд

Депутати крайового парламенту проситимуть, аби уряд запровадив механізм, за яким оплата навчання у вишах на контрактній формі для учасників АТО або їхніх дітей проводилася за рахунок коштів держбюджету.

Як інформує прес-служба облради, відповідний проект рішення про звернення до Кабінету Міністрів України виноситься на друге пленарне засіданні шостої сесії обласної ради, яке заплановане на 23 березня. У документі йдеться, що постановою Кабміну від 23.11.2016 р. затверджено Порядок та умови надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти. Він стосується зокрема підтримки учасників антитерористичної операції та їхніх дітей, які навчаються в державних або комунальних вищих навчальних закладах. Передбачається повна оплата навчання за рахунок коштів загального фонду державного або місцевих бюджетів у разі зарахування вступників на навчання за державним (регіональним) замовленням. Однак велика категорія учасників АТО та їхніх дітей, які навчаються у вишах за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб), не мають змоги отримати таку підтримку.

«Враховуючи викладене, ми, депутати Закарпатської обласної ради, просимо Кабінет Міністрів України запровадити механізм оплати за навчання за рахунок коштів державного бюджету для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються на контрактній формі і є учасниками АТО або дітьми учасників антитерористичної операції», – зазначено у зверненні.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com