Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Закарпатській облраді засідала комісія

14 березня 2017 р., 15:57

З питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту

У вівторок, 14 березня, під головуванням Віктора Русина відбулося засідання профільної комісії з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту Закарпатської облради.

Відтак, присутні обласні обранці Михайло Бойчук, Олексій Баранюк, Іван Чубирко та Іван Куцина розглянули питання, пропоновані для розгляду на другому пленарному засіданні шостої сесії, яке відбудеться 23 березня п.р.

Серед важливих питань – внесення змін до Регіональної програми боротьби з контрабандою, організованою злочинністю та корупцією на 2016-2020 роки; стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та протидії незаконному обігу наркотичних засобів на території області у 2016 році, а також майнові питання. Зокрема, про затвердження Статуту комунального підприємства «Агенства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради у новій редакції, про затвердження Положення про наглядову раду комунальних підприємств Закарпатської обласної ради; про затвердження типового статуту комунального підприємства спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області; про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (автоклав, обласна лікарня).

Також комісія заслухала звіти про роботу директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Русинка»; директора комунального підприємства «Будинкоуправління адмінбудівель Закарпатської обласної ради; директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Інститут проектування міст і сіл» («Закарпатдіпромісто»); директора Закарпатского обласного виробничого об’єднання «Фармація».

Як зазначалося, прийняття рішень про затвердження їх роботи дозволить ефективно доцільно, економно здійснювати управління комунальними підприємствами, що є власністю Закарпатської обласної ради, у відповідності до потреб територіальних громад сіл, селищ, міст області та забезпечити реалізацію принципів прозорості та гласності діяльності облради та її комунальних підприємств. Адже виключно на пленарних засіданнях облради вирішуються питання щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, що перебувають в управлінні обласної ради.
Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com