Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У міськраді відбулися громадські слухання

14 березня 2017 р., 18:08

Сьогодні

Внесення змін у детальний план території мікрорайону на вул. Саксаганського в Ужгороді для розміщення індивідуальної малоповерхової житлової забудови садибного типу для учасників бойових дій, АТО обговорили сьогодні на громадських слуханнях в Ужгородській міській раді.

Головний архітектор міста Олег Боршовський роз’яснив, що йдеться про дві території, на одній із яких заплановано 26 ділянок, на іншій – 41, а також обслуговуючу інфраструктуру. Розробляли проект фахівці Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст «Діпромісто».

Учасники сьогоднішнього зібрання до представленого проекту особливих зауважень не мали, підтримали проект детального плану, надалі планується, що управління архітектури вивчить також можливість розробки детального плану нових територій для надання учасникам АТО і можливість внесення змін у детальний план території для розміщення індивідуальної малоповерхової житлової забудови садибного типу для учасників АТО на вулиці Стефаника.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com