Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Андрій Балога зустрівся з Генконсулом Словаччини Янкою Буріановою

15 березня 2017 р., 12:41

Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова відвідала Мукачево, де зустрілася з міським головою Андрієм Балогою. Янка Буріанова завершує свою каденцію на Закарпатті.

Каже завжди із задоволенням відвідує Мукачево – неодноразово побувала на різноманітних фестивалях та брала участь в Днях міста. Зізнається, що останнім часом місто почало динамічніше розвиватися і побажала місту мирного неба. Також пані Генконсул зазначила, що й надалі працюватиме над зміцненням контактів словацьких партнерів з містами Закарпаття, і Мукачевом зокрема.

Андрій Балога констатує: Мукачево прагне залучити інвесторів та розвивати діючі підприємства для створення нових робочих місць та збільшення зарплат. Також місто поставило амбітні завдання з наповнення бюджету: більше 500 млн. власних надходжень цьогоріч. З європейськими партнерами планують брати участь в грантових проектах. Словацькому дипломату подякував за співпрацю.


Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com