Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді модернізують автобусні зупинки

20 червня 2014 р., 22:01

Це притання сьогодні обговорили в місті.

20 червня відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування.

А саме, заступника міського голови з Шафарь Ярослава Васильовича, начальника відділу торгівлі Лелекач Наталії та начальника транспорту, державних закупівель та зв’язку Білей Сергія, з власниками автобусних зупинок у комплексі з торговими павільйонами.

Темою зустрічі було обговорення питання оснащення автобусних зупинок знаками пункту зупинки автобуса.

Заступником міського голови Шафарь Ярославом Васильовичем було доведено до відома власників автобусних зупинок – комплексів вимоги, що ставляться до таких зупинок:
- наявність дорожнього знаку пункту зупинки автобуса
- відповідна окраска бордюру
- відповідне освітлення
- наявність урн для сміття
- відсутність реклами на зупинкам.

Як результат, паном Шафарем було направлене прохання до всіх фізичних осіб - підприємців, які були присутні на зустрічі, дотримуватися вимог, встановлених до таких зупинок.

А саме нагальним питанням було встановлення відповідних знаків. Присутні на зустрічі підприємці відповідно зреагували та задавали питання з нагальної проблеми, а саме: де має бути розміщений відповідний знак та якого розміру. Крім того ними були озвучені проблеми, що наявні конкретно на їхніх зупинках.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com