Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що чекає "важких" мукачівських підлітків, якщо ті не скинуть "злочинного" ярма (ФОТО)

21 червня 2014 р., 11:43

"Важкі" підлітки прийшли до мукачівських правоохоронців.

Правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції провели екскурсію до відділу міліції для дітей, які раніше мали проблеми із дотриманням закону. Наразі на обліку перебуває 32 неповнолітніх, – розповідає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Василь Соскіда. – Більшість з них засуджені за скоєння крадіжок, грабежів. Ми намагаємося опікуватися цими підлітками. Основне наше завдання не допустити вчинення ними нових правопорушень під час випробувального терміну, вберегти їх від негативного впливу дорослих і однолітків, дати їм можливість за цей час обміркувати скоєне і стати на шлях виправлення. 

Неповнолітніх, які наразі звільнені від відбування покарання з іспитовим терміном, правоохоронці запросили до міськвідділу. Тут зовсім юним хлопцям розповіли про відповідальність дітей за вчинення правопорушення, умови їх утримання у місцях позбавлення волі. Учні отримали можливість відвідати чергову частину, кімнати попереднього затримання. Неповнолітні отримали інформацію про строки тримання людей у міліції з метою з’ясування особи та пред’явлення обвинувачення, про особливості використання різного виду міліцейської зброї та захисту. 

Таким чином, правоохоронці вкотре закликали неповнолітніх до недопущення вчинення злочинів і правопорушень та про особливості юридичної відповідальності за них, яку несуть особи до 18 років відповідно до чинного законодавства України. 

Підводячи підсумки, старший інспектор міжрайонної кримінально-виконавчої інспекції Михайло Сідор та оперуповноважена кримінальної міліції у справах дітей Марина Ільтьо побажали дітям, аби вони стали на шлях виправлення і не затьмарювали своє майбутнє роками проведеним за гратами чи судимостями. 
Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com