Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Україні вперше відкликали депутата

22 березня 2017 р., 09:48

Це стало можливим завдяки змінам до законодавства та ініціативі виборців.

У селищі Кам'янське Дніпропетровської області відкликали депутата міської ради від "Блоку Петра Порошенка" Юрія Литвиненка. Рішення про припинення повноважень депутата прийняла на своєму засіданні місцева територіальна виборча комісія. Про таке повідомляє прес-служба партії в області.

Згідно із законодавством, замість Литвиненко депутатом міськради став наступний у виборчому списку 32-річний юрист Антон Гусєв.

"Зауважень з боку виборців було багато, зокрема, Юрій Литвиненко не проводив прийом громадян, нераціонально використовував кошти депутатського фонду, пропускав засідання міської ради і комісій", – йдеться в повідомленні

У БПП також повідомляють, що Литвиненко був обраний за списками партії в 2015 році від округу №9, на якому проживають 6 тис виборців. За його відгук підписалися більш 1818 чоловік.

"Відгук депутата міської ради виборцями стався вперше в Україні завдяки змінам у виборчому законодавстві, прийнятим у 2015 році", – відзначили в БПП.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com