Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Махніцький представив нового прокурора Закарпаття

8 березня 2014 р., 20:14

Сьогодні, 8 березня, в.о.Генерального прокурора України Олег Махніцький офіційно представив колективу прокуратури новопризначеного прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука.

В.о. Генерального прокурора України Олег Махніцький окреслив першочергові завдання у роботі органів прокуратури краю, а також зазначив що суспільство вимагає нових підходів і прокуратура працюватиме по-новому, і йтиме до європейських стандартів. Відбудеться реорганізація в органах прокуратури.
«Розпочато перегляд усіх закритих кримінальних справ, особливо останніх місяців. Буде надано оцінку діям усіх правоохоронців, прокурорів та суддів. А боротьба з корупцією стає одним з пріоритетних напрямків нашої роботи» – наголосив Олег Махніцький.

У свою чергу, новопризначений керівник прокуратури запевнив, що усвідомлює всю відповідальність покладену на нього і докладе всіх зусиль щоб кожен прокурор Закарпаття працював чесно, професійно і з повною самовіддачею.

Олег Сидорчук в органах прокуратури працює майже 15 років. Пройшов шлях від стажиста до заступника прокурора Київської області. Перед призначенням на посаду прокурора Закарпатської області працював першим заступником начальника Головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області       

Фото: управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com