Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Юні поети Мукачева презентували збірку "Первоцвіт"

23 березня 2017 р., 09:10

У міській бібліотеці для дітей

Нещодавно світ поезії поповнився новою збіркою юних поетів Мукачева – «Первоцвіт», прем’єра якої відбулася вчора, у Всесвітній день поезії. Тематично облаштована читальна зала, з виставкою книги «Первоцвіт» та творчими роботами учнів дитячої художньої школи ім. М. Мункачі, була переповнена шанувальниками поетичного слова, юними авторами презентованої збірки та відомими місцевими поетами.

Про те, з чого все починалося, коли і як виникла ідея об’єднати вірші юних дарувань в одну збірку, про процес підготовки книги до випуску та про очікування і перші враження від дебютного видання талановитих дітей міста ділилися з присутніми члени редакційної колегії: Михайло Шушкевич, Тетяна Рибар, Валентина Попелюшка, Гізелла Лімбах, Ольга Стадник, Любов Долинська. Головний спеціаліст відділу культури Тетяна Туряниця відзначила, що дана збірка побачила світ за сприяння міського голови Андрія Балоги, профінансована з міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева, її безкоштовно отримають шкільні та міські бібліотеки, всі юні автори та члени редакційної колегії. 


Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com