Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що діятиметься у філармонії

23 березня 2017 р., 16:41

Там чекають гостей

 

Ашуман був відчайдушним новатором у мистецтві, не сприймаючи консерватизму і міщанства у будь-якому прояві. Пристрасно зачитувався творами Байрона, Жан-Поля, сам мав неабиякий літературний хист і в юності навіть вагався, ким бути – письменником чи музикантом. Йдеться про видатного композитора-романтика Роберта Шумана, музикою якого можна буде насолодитися 28 березня у Закарпатській обласній філармонії. Програму складуть Симфонія №4 ре мінор та Концерт для фортепіано й оркестру ля мінор. Перший твір уособлює загальний настрій усіх симфоній Шумана – світлих, життєрадісних, з елементами пісенної і танцювальної лірики. А другий вважається одним із найвідоміших творів цього жанру у німецькій музиці епохи романтизму. У концерті візьмуть участь Анастасія Толстоног (фортепіано, Київ) та симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії. Диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Початок о 18.30.

Щодо солістки, то ужгородська публіка мала нагоду познайомитися з Анастасією Толстоног на першому міжнародному музичному фестивалі «Музика без кордонів» (2012 р.). Виконавиця закінчила Полтавське музичне училище та Саратовську консерваторію (Росія). Була солісткою Полтавської обласної філармонії, працювала в Івано-Франківській філармонії, а нині активно гастролює в Україні та за кордоном. Анастасії Толстоног притаманні прекрасна виконавська техніка і відчуття стилю композитора. Піаністка не обмежує себе у виборі музичного матеріалу, відтак кожного разу радує створенням нових, оригінальних програм. Наразі маємо нагоду послухати в її виконанні одного з кращих композиторів-романтиків.
Підготувала Таїсія Грись

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com