Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як постачають газ Україні?

22 червня 2014 р., 12:08

Наразі газопостачання в країні - стабільне. Про це повідомила координаційна група.

Поставки російського газу через Україну до ЄС є нормальними та стабільними.

Відповідну заяву розповсюдила газова координаційна група, засідання якої відбулось у п'ятницю в Брюсселі, передає УНІАН.

"Огляд ситуації поточної безпеки поставок в ЄС показав, що газові потоки по всіх маршрутах є нормальними та стабільними, держави-члени не повідомили про будь-які аномалії", - зазначається в заяві.

Крім того, газова координаційна група наголосила, що "на набагато комфортнішому рівні, ніж це було минулого року, знаходиться рівень зберігання газу у підземних сховищах, проте це відбувається в основному через м'яку зиму".

Як зазначається у заяві, присутня на засіданні українська сторона підкреслила, що вона "нарощує свої зусилля з проведення реформ на газовому ринку і шукає активної співпраці у відповідності з європейськими зобов'язаннями як в плані імпорту газу, так і з метою експлуатації української газотранспортної системи у відповідності до європейської практики".

"Українські представники неодноразово заявляли про свою прихильність забезпечити безперебійне постачання газу в Європейський союз і нагадали, що постачання відбувається навіть після вибуху на одній з ділянок магістрального трубопроводу", - йдеться в документі.

У засідання взяли участь старші посадові особи компетентних органів держав-членів, ACER, ENTSOG, секретаріат Енергетичного співтовариства, представники промисловості і споживчих асоціацій, Норвегії та українських компаній "Нафтогаз" та "Укртрансгаз".

Група підтримала запропоновані Європейською комісією дії з реалізації європейської стратегії енергетичної безпеки, зокрема, "стрес-тести".


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp