Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У списку на закриття сотні "антиукраїнських" сайтів

2 квітня 2017 р., 15:54

Робоча група у відомстві вивчає "чорний список" сайтів.

У списку сайтів для закриття вже є сотні ресурсів, які становлять загрозу національним інтересам України. Про це повідомив заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін в ефірі телеканалу ZIK. Він зазначив, що отримав від волонтерів їх списки рекомендованих до закриття сайтів і списки вже заблокованих ресурсів.

Тобто списки вже є, ... я не буду розголошувати кількість таких сайтів, ідеться про сотні таких сайтів, тобто направили дуже багато інформації, але не факт, що там всюди є підстави (для закриття, - ред.). Тому ми зараз ретельно аналізуємо цю інформацію, тому що є певні прогалини в українському законодавстві, в механізмі його імплементації. І ми зараз хочемо дуже ретельно підійти до аналізу того, що є. Безпосередньо назви сайтів не розголошуємо для того, щоб не викликати істерії і спекуляції на цьому з боку, зокрема, проросійських ЗМІ", - повідомив Золотухін.

Він також вважає, що процес оприлюднення списку цих сайтів не може бути не інклюзивним. "Тобто ми спочатку хочемо проконсультуватися з людьми, які мають авторитет у медійному співтоваристві, щоб почути їх, голос громадськості, і як вони це оцінюють", - додав заступник міністра.Золотухін також підкреслив, що Україна має певні зобов'язання перед міжнародною спільнотою, зокрема в рамках міжнародних договорів і конвенцій, які вона підписувала. "І ми зараз повинні не перейти ту червону лінію, не скотитися просто до такого недемократичного підходу. Ми робимо все дуже поступово", - уточнив він.Раніше Міністр інформаційної політики Юрій Стець повідомив, що "чорний список" сайтів спочатку узгодять із СБУ, а потім зібрані матеріали перейдуть до суду для прийняття рішення.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com