Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У ромській школі відбулися святкування (Фото)

7 квітня 2017 р., 18:14

З нагоди Дня ромів

«Хочу бути хорошим чоловіком», – так назвав свій малюнок на конкурсі про професію мрії один із першокласників Ужгородської ЗОШ №13, де вчаться переважно ромські діти. Інші школярі хочуть бути стюардесами, лікарями, перукарями, вчителями, аніматорами, майстрами тату, космонавтами, поліцейськими тощо, а також феями, принцами і принцесами. Це вони відобразили у своїх малюнках на конкурс «Професія моєї мрії» або «Професія у моїй сім’ї», який зорганізували управління освіти Ужгородської міської ради, міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та благодійний фонд «Ромське життя».

Призи за малюнки, а також за кращі писанки до шкільної великодньої композиції сьогодні вручали на святі, яке на подвір’ї біля школи організували самі роми з нагоди Міжнародного дня ромів, який відзначається 8 квітня.

На святкуванні з вітальним словом виступив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Відзначив, наскільки творчими є ромські діти і як важливо, аби вони ходили до школи, здобували освіту. Подякував також усім педагогам школи, організаторам святкування, усім лідерам ромських громад і представникам благодійних організацій, які долучаються до допомоги ромській громаді.

{g}

Про професії, в яких роми з давніх-давен є кращими, і різноманіття фахів, де бачать себе діти, про що засвідчили їхні малюнки, наголосив у своєму виступі директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ужгородської міської ради Іван Фленько.

Продовжили святкування виступи виконавців, співочих та танцювальних, переважно дитячих колективів.
Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com