Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про реалізацію в області програми "Доступні ліки" розкажуть в ОДА

21 квітня 2017 р., 14:12

У понеділок

У понеділок, 24 квітня, в прес-центрі Закарпатської ОДА (Ужгород, пл. Народна,4) відбудеться брифінг на тему «Реалізація в Закарпатській області програми «Доступні ліки».

Із журналістами зустрінуться Петро Яцук – начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області; Ольга Чемет – начальник управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА, обласний терапевт та Іван Гуштан - заступник директора департаменту охорони здоров'я - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення. Учасники брифінгу розкажуть скільки аптек задіяно в проекті, який механізм отримання ліків пацієнтом тощо.

Початок о 10.00.

Нагадаємо, 1 квітня стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти мають можливість отримати медикаменти від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com