Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прокурор Закарпаття дасть прес-конференцію

21 квітня 2017 р., 17:52

У понеділок

24 квітня об 10 год. 00 хв. у прокуратурі Закарпатської області відбудеться прес-конференція прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка спільно з представником Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем»Мирославом Сімкою за участі начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентини Сеник.

Темою заходу є: «Актуальні питання боротьби з корупцією. Співпраця прокуратури з громадськими активістами у викритті порушень в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади».Представник Всеукраїнського Руху з протидії політичній корупції «Під контролем», голова ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка розкаже про головні завдання Руху та результати співпраці з прокуратурою у боротьбі з корупцією.Захід відбудеться за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а (малий актовий зал, 3 поверх).Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється за телефоном: 61-23-91 або (066) 9555485 (прес-секретар прокуратури області).

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com