Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що поєднує села Чорнотисово, Теково, Неветленфолута та Дюла?

24 червня 2014 р., 19:32

Сакральні споруди цих глибинок Закарпаття використають у нових туристичних маршрутах.

Про розробку мережі екскурсійних туристичних маршрутів етнічного та історичного спрямування йшлося під час наради 24 червня, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Любка.

- Виноградівський район має багату історико-культурну спадщину, - зазначив під час доповіді начальник відділу туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації Святослав Гал.

Пам'ятки археології, руїни замків, давні сакральні споруди, будівлі зведені в кінці ХІХ – початку ХХ ст. і в період приналежності території до Чехословацької республіки (1919-1939 рр.) дають можливість організовувати туристичні маршрути історичного напрямку. У свою чергу, збережені народні традиції, ремесла та кухня багатонаціонального краю, які різняться в залежності від географічного положення та етнічного районування (русини, угорці, волохи) також сприяють формуванню різноманітних етнографічних маршрутів. Саме тому, розвиток різних видів туризму дозволить зменшити негативний вплив сезонності і сприятиме постійній зайнятості населення в галузі туризму протягом усього року.

Проаналізувавши та обговоривши пропозиції з формування екскурсійних туристичних маршрутів Виноградівщини, за підсумками наради прийнято ряд рішень щодо можливості використання сакральних споруд населених пунктів в історичних маршрутах Виноградівського району, зокрема, в с.Чорнотисово, с.Теково, с.Неветленфолу, с.Дюла.

Виноградівська РДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com