Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

МВФ: У Києві найбільший рівень корупції

26 квітня 2017 р., 21:24

В цілому, корупція поширена у всіх регіонах України, за винятком західної частини.

У МВФ заявили, що корупція в Україні поширена у всіх регіонах, особливо в Києві, а найнижчий її рівень - на заході країни.Про це сказано в дослідженні на сайті представництва Фонду в Україні."Корупція дуже поширена в більшій частині країни, особливо складна ситуація в Києві. 

Проте, як виявилося, компанії, розміщені на заході, мають справу з більш низьким рівнем корупції", - вважають у МВФ.Відзначається, що високий рівень корупції може підірвати перспективи економічного зростання, оскільки створює, зокрема, перешкоди для приватних інвестицій."Зниження рівня корупції є вкрай важливим для прискорення процесу економічного зближення з іншими європейськими країнами", - підкреслюють у МВФ.У Фонді резюмували, що однією з головних проблем в Україні є "концентрація політичної і економічної влади в невеликій групі осіб, які можуть перешкоджати впровадженню ефективних заходів щодо боротьби з корупцією".

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com