Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Музика без кордонів" добігає кінця

28 квітня 2017 р., 17:41

30 квітня відбудеться закриття

 

Добігає кінця 5-й Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів», що проводиться Закарпатською обласною філармонією. Урочисте закриття цього мистецького заходу відбудеться 30 квітня о 17.00 і об’єднає Ужгород, Київ та Японію. Адже в цьому концерті на одній сцені зустрінуться естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії (керівник – заслужений артист України Володимир Співак), Київський ансамбль саксофоністів Національної філармонії України та Кента Ігараші (саксофон, Японія). Наш місцевий колектив не потребує зайвих рекомендацій – його виступи користуються незмінним успіхом в ужгородців.

Щодо столичних гостей, то Київський квартет саксофоністів давно здобув славу як один із кращих колективів Національної філармонії. Створений у 1985 році, він є багаторазовим переможцем Всеукраїнських і міжнародних конкурсів, активно гастролює в Україні та за кордоном – Угорщині, Польщі, Франції, Бельгії, Греції, Італії, Німеччині, Білорусі, США, Канаді. У репертуарі квартету – джазові композиції, українська, класична та сучасна авангардна музика. Засновник та керівник колективу – заслужений артист України Юрій Василевич.

Окремо варто сказати про представника «країни, де сходить сонце». Кента Ігараші – це 14-літній саксофоніст, лауреат міжнародних конкурсів, який вже встиг побувати на кількох подібних фестах в Україні і вразив слухачів надзвичайним музичним талантом та рівнем виконавської майстерності.

Разом господарі та гості заключного концерту 5-го Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів» представлять програму «Bravo, saxophone!», до якої ввійдуть твори різних епох і стилів – від Й.С.Баха до А.П’яццоли, від старовинних українських танців 16-19 століть до латинського джазу. Соло крім К.Ігараші виконає також М.Мимрик (саксофон-альт). За диригентським пультом буде Володимир Співак. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Початок концерту о 17.00.Підготувала Таїсія Грись

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com